• ערפול צהריים בעדשות מגע סקלרליות ד"ר נירארדינסט

  עדשות סקלרליות מודרנית הפכו בשנים האחרונות לבחירה המועדפת לתיקון קרטוקונוס, קרנית עם אסטיגמציה לא סדירה (אירגולרית), אסטיגמציה לא סדירה לאחר ניתוח (astigmatism from post-surgery), טראומה, כוויות כימיות, ופאלוסיד (pellucid marginal degeneration או PMD) יחד עם זאת ישנם תופעה הנקראת ערפול צהריים בהרכבת עדשות המגע הסקלרליות.

  ערפול צהריים או ראיית אדים בהרכבת עדשות מגע סקלרליות

  פציינטים מסוימים אינם מסוגלים להרכיב עדשות סקלרליות ללא הפרעה במשך יום שלם. ישנם פציינטים המדווחים על עדשות מגע מעורפלים, ראייה מעורפלת או ראייה דרך ערפל או ענן בראייה בעקבות הרכבה של העדשות המגע הסקלרליות למספר שעות. במספר מחקרים חוקרים דגמו את הנוזל של העדשה המכע הסקלרלית ולא נמצא כל גורם או מאפיין בנוזל שיצר את הראייה המעורפלת או ערפול אדים וצהריים בזמן הרכבת עדשות המגע הסקלרליות.

  התופעה הנקראת ערפול צהריים או ראיית אדים הינה יחסית נפוצה וההערכה היא כי עד 30% של משתמשי עדשות סקלרליות מתלוננים על ערפול צהריים או ראיית אדים אחרי הרכבת עדשות המגע הסקלרליות למספר שעות. חוסר ניקיון יעיל, משטר ניקיון לקוי, פסולת מיקרוסקופית היא צבירה בין עדשת scleral שלך הקרנית שלך, העדר משאבת דמעות (שחלוף הדמעות והנוזל מתחת לעדשה) ומרחק קטן מידי בין הקרנית לעדשה הסקלרלית (נובע מאופי התאמה). בנוסף, צמיגות נמוכה של דמעות או הנוזל הכלוא בין הקרנית לעדשה עשויה גם לתרום לערפול צהריים או ראיית אדים.

  המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור או ייעוץ אצל איש המקצוע או הרופא, ייעוץ רופאי כרוך בביקור פורמלי והליך בדיקה אצל איש המקצוע . המידע נועד לשפר את ההבנה והידע בתחום קוצר ראייה. הטיפולים וההליכים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול רפואי או להליך רפואי וכל מטרתם לספק מידע, תיאור והסברים אודות טיפולים והליכים מקובלים בתחום הקרטוקונוס. האתר מוגן בזכויות יוצרים, אין להעתיק ו/או לצטט ו/או להקריא ו/או לסרוק מהאתר בכל צורה שהיא לרבות צילום מכל סוג ו/או סריקה דיגיטלית ו/או הקרנה ואמצעים אלקטרוניים שונים ללא אישור מד"ר ניר ארדינסט. ניתן לצטט פיסקה עם מתן קרדיט מלא לד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס. הפרה של הנ"ל תגרור נקיטת צעדים משפטיים על הפרת הזכויות. האתר מוגן בזכויות יוצרים – כל הזכיות שמורות©
  ערפול צהריים בעדשות מגע סקלרליות
  דרג פוסט זה

  השאר תגובה

  אתה חייב להיות מחובר לפרסם תגובה.

  לחץ על מילים במרכז לקרטוקונוס

  בועה בעדשת מגע בחירת עדשות מגע לקרטוקונוס ביקור וייעוץ של הרופא ד"ר ניר ארדינסט דלקת קרנית הגדרה של עדשות מגע סקלרליות המרכז לקרטוקונוס הנוזל בעדשות המגע לקרטוקונוס הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס זכויות יוצרים ייעוץ ומידע באתר מחיר של עדשות מגע לקרטוקונוס מיני סקלרלית נוזל למילוי העדשות המגע לקרטוקונוס ניקוי עדשות מגע סקלרליות סיבוכי עדשות מגע סקלרליות סקלרלית עדשה מיני סקלרלית טופלנס (toplens) עדשה סקלרלית עדשה סקלרלית של Atlantis מחברת X-cel עדשה סקלרלית של AVT מחברת Avt lens עדשה סקלרלית של DigiForm מחברת TruForm עדשה סקלרלית של Elara Scleral מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של Jupiter מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של MSD מחברת Blanchard עדשה סקלרלית של מקסים (Maxim) מחברת AccuLens עדשות מגע עדשות מגע היברדיות עדשות מגע לקרטוקונוס עדשות מגע מעורפלים עדשות מגע סקלראליות עדשות מגע סקלרליות מחוררות (Fenestrated) עדשות מגע סקלרלית ICD של חברת פארגון (paragon) עדשות מגע רכות לקטוקונוס עדשות פיגיבק לקרטוקונוס עדשת מגע היברידית לקרטוקונוס עדשת מגע סקלרלית עדשת סקלרלית של Zenlens מחברת ALDEN עלית לחץ תוך עיני מעדשות סקלרליות צור קשר קרטוקונוס קרטוקונוס עדשות מגע שאלות ותשובות בקרטוקונוס
  ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

  ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

  פרסומת גוגל

  פרסומות:
  המרכז לקרטוקונוס

  )
   is typing...

   מלא את הטופס למטה כדי שאחד הנציגים מהמרכז שלנו יוכל לעזור לך.

   של הודעה Cancel