• מדריך מקוצר להרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית דר' ניר ארדינסט

  הרכבת העדשה הסקלרלית:

  1. לשטוף ידיים היטב ולייבשם. יש למלא את קערית העדשה בתמיסת סייליין ללא חומר משמר וללא שימוש בתמיסות לעדשות מגע (כדי למנוע רעילות מחומרים משמרים).
  2. יש לכוון את הראש והאף לכוון הרצפה. בצורה כזו לא יישפכו נוזלים מתוך העדשה ולא ייווצרו בועות לכודות מתחת לעדשה.
  4. צריך להחזיק את העדשה בעזרת 3 אצבעות או ע"י משאבה.
  5. במידה ומחזיקים את העדשה באצבעות יש להחליק את העדשה מתחת לעפעף עליון ואח"כ מתחת לעפעף תחתון. אם משתמשים במשאבה,יש ללחוץ על הקצה כדי לשחרר אותה מהעדשה ולהתבונן בחור במרכז העדשה.
  6. לאחר הכנסת העדשה יש לבדוק אם יש בועות לכודות (נובעות מהטייה של העדשה). במידה ויש בועות לכודות יש להסיר את העדשה הסקלרלית ולהרכיבה שוב.

  הוצאת או הסרת העדשה הסקלרלית:

  1. יש לשטוף ידיים היטב, אם קיימת הצמדות חזקה יש לעסות בעדינות את הסקלרה כדי לשבור את הואקום.
  2. יש למקם את המשאבה בשליש התחתון של עדשת המגע.
  3. יש להוציא את העדשה מהעין תוך כדי תנועות העדשה למעלה והחוצה.
  4. עדשות בעלות קוטר קטן (קורניוסקלרליות למשל) יש להוציא ע"י דחיפת העפעפיים מתחת לעדשה או ע"י מתיחת הקנטוס הלטרלי.

  מדריך מקוצר להרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית דר' ניר ארדינסט

  מדריך מקוצר להרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית דר' ניר ארדינסט

  המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור או ייעוץ אצל איש המקצוע או הרופא, ייעוץ רופאי כרוך בביקור פורמלי והליך בדיקה אצל איש המקצוע . המידע נועד לשפר את ההבנה והידע בתחום קוצר ראייה. הטיפולים וההליכים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול רפואי או להליך רפואי וכל מטרתם לספק מידע, תיאור והסברים אודות טיפולים והליכים מקובלים בתחום הקרטוקונוס. האתר מוגן בזכויות יוצרים, אין להעתיק ו/או לצטט ו/או להקריא ו/או לסרוק מהאתר בכל צורה שהיא לרבות צילום מכל סוג ו/או סריקה דיגיטלית ו/או הקרנה ואמצעים אלקטרוניים שונים ללא אישור מד"ר ניר ארדינסט. ניתן לצטט פיסקה עם מתן קרדיט מלא לד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס. הפרה של הנ"ל תגרור נקיטת צעדים משפטיים על הפרת הזכויות. האתר מוגן בזכויות יוצרים – כל הזכיות שמורות©
  הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית
  דרג פוסט זה

  השאר תגובה

  אתה חייב להיות מחובר לפרסם תגובה.

  לחץ על מילים במרכז לקרטוקונוס

  בועה בעדשת מגע בחירת עדשות מגע לקרטוקונוס ביקור וייעוץ של הרופא ד"ר ניר ארדינסט דלקת קרנית הגדרה של עדשות מגע סקלרליות המרכז לקרטוקונוס הנוזל בעדשות המגע לקרטוקונוס הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס זכויות יוצרים ייעוץ ומידע באתר מחיר של עדשות מגע לקרטוקונוס מיני סקלרלית נוזל למילוי העדשות המגע לקרטוקונוס ניקוי עדשות מגע סקלרליות סיבוכי עדשות מגע סקלרליות סקלרלית עדשה מיני סקלרלית טופלנס (toplens) עדשה סקלרלית עדשה סקלרלית של Atlantis מחברת X-cel עדשה סקלרלית של AVT מחברת Avt lens עדשה סקלרלית של DigiForm מחברת TruForm עדשה סקלרלית של Elara Scleral מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של Jupiter מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של MSD מחברת Blanchard עדשה סקלרלית של מקסים (Maxim) מחברת AccuLens עדשות מגע עדשות מגע היברדיות עדשות מגע לקרטוקונוס עדשות מגע מעורפלים עדשות מגע סקלראליות עדשות מגע סקלרליות מחוררות (Fenestrated) עדשות מגע סקלרלית ICD של חברת פארגון (paragon) עדשות מגע רכות לקטוקונוס עדשות פיגיבק לקרטוקונוס עדשת מגע היברידית לקרטוקונוס עדשת מגע סקלרלית עדשת סקלרלית של Zenlens מחברת ALDEN עלית לחץ תוך עיני מעדשות סקלרליות צור קשר קרטוקונוס קרטוקונוס עדשות מגע שאלות ותשובות בקרטוקונוס
  ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

  ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

  פרסומת גוגל

  פרסומות:
  המרכז לקרטוקונוס

  )
   is typing...

   מלא את הטופס למטה כדי שאחד הנציגים מהמרכז שלנו יוכל לעזור לך.

   של הודעה Cancel