שימוש בעדשות מגע סקלרליות דר' ניר ארדינסט


 

שימוש בעדשות מגע סקלרליות דר' ניר ארדינסט

שימוש בעדשות מגע סקלרליות דר' ניר ארדינסט

עדשות מגע סקלרליות מותאמות בהתאם לסיווג הקרטוקונוס, סוג העדשות המגע הסקלרליות וחברת עדשות המגע. ישנם עדשות מגע סקלרליות לא מחוררות ויש עדשות מגע סקלרליות מחוררות.

שימוש בעדשות מגע סקלרליות

הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית

הרכבה והסרה של עדשת המגע ע"י הפציינט הסקלרלית דורשת תרגול ומיומנות נרכשת. לרוב הפציינטים מצליחים להרכיב ולהסיר את העדשות במהירות.
תמיד יש להנחות את הפציינט לשטוף היטב ידיים בסבון ומים ולייבשם לפני ההרכבה וההסרה של העדשות הסקלרליות.
משאבת (DMV) הרכבה ומשאבת  (DMV)הסרת של עדשות המגע הסקלרליות הינה כלי עזר חשוב שמקל רבות על ההרכבה וההסרה של עדשות המגע הסקלרליות.

הרכבת עדשת המגע הסקלרלית

יש למלא את קערית העדשה בתמיסת סייליין ללא חומר משמר וללא שימוש בתמיסות לעדשות מגע (כדי למנוע רעילות מחומרים משמרים).
הפציינט צריך לכוון את אפו לכוון הרצפה. בצורה כזו לא יישפכו נוזלים מתוך העדשה ולא ייווצרו בועות לכודות מתחת לעדשה. לאחר מכן, על הפציינט להחזיק את העדשה בעזרת 3 אצבעות או ע"י משאבה.
החלק את העדשה מתחת לעפעף עליון ואח"כ מתחת לעפעף תחתון. אם משתמשים במשאבה,יש ללחוץ על הקצה כדי לשחרר אותה מהעדשה ולהתבונן בחור במרכז העדשה.
לבסוף, יש לבדוק אם יש בועות לכודות (נובעות מהטייה של העדשה). במידה ויש בועות לכודות יש להסיר את העדשה הסקלרלית ולהרכיבה שוב.

הוצאת עדשת המגע הסקלרלית

אם קיימת הצמדות חזקה יש לעסות בעדינות את הסקלרה כדי לשבור את הואקום .יש למקם את המשאבה בשליש התחתון של עדשת המגע ולהוציא את העדשה מהעין תוך כדי תנועות העדשה למעלה והחוצה .עדשות בעלות קוטר קטן (למשל קורניו סקלרליות) יש להוציא ע"י דחיפת העפעפיים מתחת לעדשה או ע"י מתיחת הקנטוס הלטרלי.

המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור או ייעוץ אצל איש המקצוע או הרופא, ייעוץ רופאי כרוך בביקור פורמלי והליך בדיקה אצל איש המקצוע . המידע נועד לשפר את ההבנה והידע בתחום קוצר ראייה. הטיפולים וההליכים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול רפואי או להליך רפואי וכל מטרתם לספק מידע, תיאור והסברים אודות טיפולים והליכים מקובלים בתחום הקרטוקונוס. האתר מוגן בזכויות יוצרים, אין להעתיק ו/או לצטט ו/או להקריא ו/או לסרוק מהאתר בכל צורה שהיא לרבות צילום מכל סוג ו/או סריקה דיגיטלית ו/או הקרנה ואמצעים אלקטרוניים שונים ללא אישור מד"ר ניר ארדינסט. ניתן לצטט פיסקה עם מתן קרדיט מלא לד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס. הפרה של הנ"ל תגרור נקיטת צעדים משפטיים על הפרת הזכויות. האתר מוגן בזכויות יוצרים – כל הזכיות שמורות©
שימוש בעדשות מגע סקלרליות
דרג פוסט זה

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר לפרסם תגובה.

לחץ על מילים במרכז לקרטוקונוס

בועה בעדשת מגע בחירת עדשות מגע לקרטוקונוס ביקור וייעוץ של הרופא ד"ר ניר ארדינסט דלקת קרנית הגדרה של עדשות מגע סקלרליות המרכז לקרטוקונוס הנוזל בעדשות המגע לקרטוקונוס הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס זכויות יוצרים ייעוץ ומידע באתר מחיר של עדשות מגע לקרטוקונוס מיני סקלרלית נוזל למילוי העדשות המגע לקרטוקונוס ניקוי עדשות מגע סקלרליות סיבוכי עדשות מגע סקלרליות סקלרלית עדשה מיני סקלרלית טופלנס (toplens) עדשה סקלרלית עדשה סקלרלית של Atlantis מחברת X-cel עדשה סקלרלית של AVT מחברת Avt lens עדשה סקלרלית של DigiForm מחברת TruForm עדשה סקלרלית של Elara Scleral מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של Jupiter מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של MSD מחברת Blanchard עדשה סקלרלית של מקסים (Maxim) מחברת AccuLens עדשות מגע עדשות מגע היברדיות עדשות מגע לקרטוקונוס עדשות מגע מעורפלים עדשות מגע סקלראליות עדשות מגע סקלרליות מחוררות (Fenestrated) עדשות מגע סקלרלית ICD של חברת פארגון (paragon) עדשות מגע רכות לקטוקונוס עדשות פיגיבק לקרטוקונוס עדשת מגע היברידית לקרטוקונוס עדשת מגע סקלרלית עדשת סקלרלית של Zenlens מחברת ALDEN עלית לחץ תוך עיני מעדשות סקלרליות צור קשר קרטוקונוס קרטוקונוס עדשות מגע שאלות ותשובות בקרטוקונוס
ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

פרסומת גוגל

פרסומות: