עדשות מגע לקרטוקונוס – הופעת בועה בעדשות מגע סקלרליות ד"ר ניר ארדינסט

המצבים בו מופיעה בועה בעדשות מגע סקלרליות:

ישנן מצבים רבים בהן יש בועות ואיש המקצוע יכול להעריך את מקור הבועה למשל בועה במרכז יכולה ללמד שהעדשה קמורה מידי ויד מרווח גדול בין הקרנית לחלק האחורי של העדשה. בועות שאינן במרכז (למשל ליד ההיקף של העדשה) יכולות ללמד שהעדשה לא הורכבה כיאות.

התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס – הופעת בועה בעדשות מגע סקלרליות ד"ר ניר ארדינסט

התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס – הופעת בועה בעדשות מגע סקלרליות ד"ר ניר ארדינסט

מצבים שישנן בועה בעדשות מגע סקלרלית:

  • הרכבת עדשת המגע הסקלרלית שאינה ממורכזת
  • אין מספיק נוזל בעדשת המגע הסקלרלית
  • כמות הנוזל ב עדשת המגע הסקלרלית הינה נקודה חשובה ביותר. יש למלא את עדשת המגע הסקלרלית בהמון נוזל (אפילו עד שנשפך). עודפי הנוזל יצאו החוצה. עדיף לקיים מצב בו יש עודף נוזל מאשר חוסר נוזל וכאמור אין מה לדאוג מעודף נוזל כיוון שבזמן הכנסת עדשת המגע הסקלרליות עודפי הנוזל ישפכו מחוץ לעין. לנוזל הסליין או נוזל אחר יש מתח פנים גבוה שמונע זליגה ויש למלא את עדשת המגע הסקלרלית עד שרואים צורה גג קמורה במישור הנוזל (שיש צורת גבעה או הר מעל העדשה). אם הנוזל נשפך בקלות מעדשת המגע הסקלרלית ואינו מקבל צורת של גג קמורה ניתן להעיזר בנוזל עם צמיגות גבוה יותר.
  • בזמן הכנסת  עדשת המגע הסקלרלית ישנה הטייה. כלומר בזמן הכנסת עדשת המגע הסקלרלית הפציינט לא באותו מישור של העדשה. אם העדשה אינה בדיוק מעליה באותו מישור אלא בזווית מסוימת תהיה בועה.
  • אם נוצרת בועה לאחר מספר שעות של הרכבת העדשת המגע הסקלרלית זה מרמז שעדשת המגע הסקלרלית מתקפלת קצת בזמן ההרכבה.
המידע באתר אינו אמור להחליף ביקור או ייעוץ אצל איש המקצוע או הרופא, ייעוץ רופאי כרוך בביקור פורמלי והליך בדיקה אצל איש המקצוע . המידע נועד לשפר את ההבנה והידע בתחום קוצר ראייה. הטיפולים וההליכים המתוארים באתר אינם מהווים המלצות לטיפול רפואי או להליך רפואי וכל מטרתם לספק מידע, תיאור והסברים אודות טיפולים והליכים מקובלים בתחום הקרטוקונוס. האתר מוגן בזכויות יוצרים, אין להעתיק ו/או לצטט ו/או להקריא ו/או לסרוק מהאתר בכל צורה שהיא לרבות צילום מכל סוג ו/או סריקה דיגיטלית ו/או הקרנה ואמצעים אלקטרוניים שונים ללא אישור מד"ר ניר ארדינסט. ניתן לצטט פיסקה עם מתן קרדיט מלא לד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס. הפרה של הנ"ל תגרור נקיטת צעדים משפטיים על הפרת הזכויות. האתר מוגן בזכויות יוצרים – כל הזכיות שמורות©
עדשות מגע לקרטוקונוס – בועה בעדשה
דרג פוסט זה

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר לפרסם תגובה.

לחץ על מילים במרכז לקרטוקונוס

בועה בעדשת מגע בחירת עדשות מגע לקרטוקונוס ביקור וייעוץ של הרופא ד"ר ניר ארדינסט דלקת קרנית הגדרה של עדשות מגע סקלרליות המרכז לקרטוקונוס הנוזל בעדשות המגע לקרטוקונוס הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס זכויות יוצרים ייעוץ ומידע באתר מחיר של עדשות מגע לקרטוקונוס מיני סקלרלית נוזל למילוי העדשות המגע לקרטוקונוס ניקוי עדשות מגע סקלרליות סיבוכי עדשות מגע סקלרליות סקלרלית עדשה מיני סקלרלית טופלנס (toplens) עדשה סקלרלית עדשה סקלרלית של Atlantis מחברת X-cel עדשה סקלרלית של AVT מחברת Avt lens עדשה סקלרלית של DigiForm מחברת TruForm עדשה סקלרלית של Elara Scleral מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של Jupiter מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של MSD מחברת Blanchard עדשה סקלרלית של מקסים (Maxim) מחברת AccuLens עדשות מגע עדשות מגע היברדיות עדשות מגע לקרטוקונוס עדשות מגע מעורפלים עדשות מגע סקלראליות עדשות מגע סקלרליות מחוררות (Fenestrated) עדשות מגע סקלרלית ICD של חברת פארגון (paragon) עדשות מגע רכות לקטוקונוס עדשות פיגיבק לקרטוקונוס עדשת מגע היברידית לקרטוקונוס עדשת מגע סקלרלית עדשת סקלרלית של Zenlens מחברת ALDEN עלית לחץ תוך עיני מעדשות סקלרליות צור קשר קרטוקונוס קרטוקונוס עדשות מגע שאלות ותשובות בקרטוקונוס
ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

פרסומת גוגל

פרסומות: