טיפול של עדשות סקלרליות בעין יבשה דר' ניר ארדינסט

התקדמות הטכנולוגיה בעדשות הסקלרליות אפשרה יכולת טיפול של עדשות סקלרליות בעין יבשה. עדשה סקלרלית היא גם עדשה טיפולית (מטפלת במחלות משטח העין) וגם עדשה שמתקנת את המרשם (מספר) בעין.
עדשה סקלרלית יכולה לטפח בעין יבשה חריפה בהצלחה רבה.

עין יבשה

לדוק הדמעות ומשטח העין תפקידים רבים לרבות שמירה על תפקוד ושקיפות הקרנית. הם פועלים כיחידה תפקודית אחת בכדי לשרת את תהליך הראייה.
תהליכים רבים עלולים להפריע להומאוסטזיס של משטח העין, רובם קשורים במחלות דלקתיות של משטח העין לרבות אלרגיה ותסמונת העין היבשה.

טיפול בעין יבשה

טיפול בעין יבשה מגוון ותלוי בחומרת המחלה הטיפול כולל לובריקנטים (דמעות מלאכותיות) שהינם הטיפול הנפוץ ביותר, משחות לעין יבשה, טיפול אנטי דלקתי הכולל אומגה 3, קרטיקוסטרואידים  (סטרואידים) ואימונומודולטורים במתן מקומי.
כמו כן במצבים חמורים של עין יבשה הטיפול כולל סגירת פונקטה ובמקרים מסוימים נדרשת התערבות כירורגית

עדשה סקלרלית

עדשה סקלרלית הינה עדשת מגע קשה וגדולה יחסית יחד עם זאת עדשה סקלרלית מאוד נוחה להרכבה.
לעדשה סקלרלית יש יתרון חשוב בהשוואה לשאר העדשות הקשות. עדשה סקלרלית בעל יכולת של מאגר נוזלים.
כלומר, ניתן להזליף סליין או דמעות מלאכותיות לעדשה הסקלרלית ומאגר זה ישאר במשך כל זמן ההרכבה.

עדשות מגע סקלרליות בעין יבשה

היכולת של עדשת מגע סקלרלית לאגור נוזלים יחד עם ההתקדמות בחומר הגלם של עדשה סקלרלית מאפשרים הרכבה ממושכת וטיפול בעין יבשה.
עדשת מגע סקלרלית מכסה שטח נרחב בעין עם נוזל במעין מנגנון סגור.
היכולת של הרטבה תמידית בזמן ההרכבה של העדשה הסקלרלית מספר פתרון מצוין ליובש.

טיפול של עדשות סקלרליות בעין יבשה דר' ניר ארדינסט. בתמונה עדשת מגע סקלרלית לטיפול ביובש בקוטר 17 ממ' יחד עם פלאג בפונקטה התחתונה.

טיפול של עדשות סקלרליות בעין יבשה דר' ניר ארדינסט. בתמונה עדשת מגע סקלרלית לטיפול ביובש בקוטר 17 ממ' יחד עם פלאג בפונקטה התחתונה.

עדשות סקלרליות בעין יבשה
5 (100%) 1 vote

השאר תגובה

אתה חייב להיות מחובר לפרסם תגובה.

לחץ על מילים במרכז לקרטוקונוס

בועה בעדשת מגע בחירת עדשות מגע לקרטוקונוס ביקור וייעוץ של הרופא ד"ר ניר ארדינסט דלקת קרנית הגדרה של עדשות מגע סקלרליות המרכז לקרטוקונוס הנוזל בעדשות המגע לקרטוקונוס הרכבה והסרה של עדשת המגע הסקלרלית התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס זכויות יוצרים ייעוץ ומידע באתר מחיר של עדשות מגע לקרטוקונוס מיני סקלרלית נוזל למילוי העדשות המגע לקרטוקונוס ניקוי עדשות מגע סקלרליות סיבוכי עדשות מגע סקלרליות סקלרלית עדשה מיני סקלרלית טופלנס (toplens) עדשה סקלרלית עדשה סקלרלית של Atlantis מחברת X-cel עדשה סקלרלית של AVT מחברת Avt lens עדשה סקלרלית של DigiForm מחברת TruForm עדשה סקלרלית של Elara Scleral מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של Jupiter מחברת Visionary Optics עדשה סקלרלית של MSD מחברת Blanchard עדשה סקלרלית של מקסים (Maxim) מחברת AccuLens עדשות מגע עדשות מגע היברדיות עדשות מגע לקרטוקונוס עדשות מגע מעורפלים עדשות מגע סקלראליות עדשות מגע סקלרליות מחוררות (Fenestrated) עדשות מגע סקלרלית ICD של חברת פארגון (paragon) עדשות מגע רכות לקטוקונוס עדשות פיגיבק לקרטוקונוס עדשת מגע היברידית לקרטוקונוס עדשת מגע סקלרלית עדשת סקלרלית של Zenlens מחברת ALDEN עלית לחץ תוך עיני מעדשות סקלרליות צור קשר קרטוקונוס קרטוקונוס עדשות מגע שאלות ותשובות בקרטוקונוס
ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

ד"ר ניר ארדינסט המרכז לקרטוקונוס

פרסומת גוגל

פרסומות: